Dzisiaj jest

sobota,
22 września 2018

(265. dzień roku)

Święta

Sobota, XXIV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Statystyki

;

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
190004

Zegar

RODO

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16.09.2018r.

 

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ogarniamy modlitwą dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości.

2. We Wtorek 18-stego już tradycyjnie będzie wyjazd na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny do Wał Rudy. Odjazd o 14:20 z parkingu przy kościele.

3. W tym tygodniu wypada: Wtorek: Świętego Stanisława Kostki – patrona Polski, Czwartek: Świętych Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy Męczenników Piątek: Świętego Mateusza Apostoła, Niedzielę: Świętego Ojca Pio z Pietrelciny w tym dniu Grupa O. Pio poprowadzi od 16:00 Adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W środę po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie Zespół Synodalny.

5. W przyszłą Niedzielę dzień modlitw o Trzeźwość. W Szczepanowie celebrowane będą nabożeństwa przebłagalne i wynagradzające za grzechy przeciw trzeźwości.

6. Bóg zapłać mieszkańcom Godnej Wsi za ofiary na utrzymanie cmentarza.

 

7. Polecamy prasę katolicką - Gość Niedzielny, Niedziela.