Dzisiaj jest

czwartek,
19 kwietnia 2018

(109. dzień roku)

V SYNOD

Znalezione obrazy dla zapytania v synod logo

Święta

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Statystyki

;

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
170767

SondaZegar

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.04.2018 r.

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

 

2. W poniedziałek zapraszamy kl. III – dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej na godzinę 18:00 wraz z rodzicami.

 

3. W Środę 18-stego już tradycyjnie będzie wyjazd na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny do Wał Rudy. Odjazd o 14:20 z parkingu przy Kościele. Bus pojedzie przez Trzydniaki i Dwudniaki.

 

4. W Czwartek zapraszamy kl. VII i II gimnazjum wraz z rodzicami na nabożeństwo przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

 

5. Przyszłą – czwartą niedziela Wielkanocy, obchodzimy jako Niedziele Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona kwartalne dni modlitw o powołania do służby w kościele, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników na Bożej roli. Składka przeznaczona na WSD w Tarnowie.

 

6.Składka na sprzątanie Kościoła : Wola i Topolowa.


7.Polecamy prasę katolicką – Gość Niedzielny